GOLNEXT 2019 | گـرگـان 30 آبان الی 3 آذر 1398

درباره نمایشگاه

٣٠ آبان ماه گلستان ميزبان بزرگترين رويداد فناورانه و هوشمندانه شمال كشور

نهمین نمایشگاه کامپیوتر، ماشینهای اداری، فناوری اطلاعات و ارتباطات، رسانه های دیجیتال و تراکنش با عنوانی جدید و مختص استان گلستان با نام GOLNEXT2019 و با شعار #گلستان_سرزمین_هوشمند توسط شرکت بین المللی توسعه تجارت نوای چکامه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان گلستان برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه که درسالهای گذشته بنام الکامپ گلستان در هشت دوره برگزار گردیده كه امسال با برنامه هایی ویژه و با محتوایی ارزشمند در فضایی به وسعت  6000 متر مربع میزبان مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان این رویداد بزرگ خواهد بود.

در این نمایشگاه که بزرگترین رویداد تجاری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، بانکداری و تجارت الکترونیک در شمال کشور محسوب می شود شاهد حضور شرکت های مطرح ، استارتاپ های فعال و متخصصین مرتبط با موضوع نمایشگاه از نقاط مختلف کشور خواهیم بود.

در زمان برگزاری این رویداد تخصصی، برنامه های جانبی ویژه ای با همکاری اساتید و متخصصین این حوزه در قالب کارگاه های آموزشی، استارتاپ تلنت، GOLNEXT TALKS و موارد دیگری در نظر گرفته شده است که موجب غنای علمی و اثربخشی بیشتر این رویداد خواهد بود.

گفتنی است 2019 GolNext نهمین نمایشگاه کامپیوتر، ماشینهای اداری، فناوری اطلاعات و ارتباطات، رسانه های دیجیتال و تراکنش از ٣٠ آبان ماه لغايت ٣ آذر ماه توسط شركت بين المللی توسعه تجارت نوای چكامه در محل دائمی نمايشگاه های بين المللی گلستان برگزار خواهد شد.


    سبد خرید