GOLNEXT 2019 | گـرگـان 30 آبان الی 3 آذر 1398

برنامه های جنبی

نمایشگاه GOLNEXT بزرگترین رویداد فناورانه و هوشمندانه شمال کشور خواهد بود. این نمایشگاه که نهمین دوره نمایشگاه تخصصی کامپیوتر، ماشین های اداری، فناوری اطلاعات و ارتباطات، رسانه های دیجیتال و تراکنش می باشد ، امثال بصورتی متفاوت برگزار می گردد. با توجه به اینکه هدف شرکت بین المللی توسعه تجارت نوای چکامه بعنوان مجری این نمایشگاه، اثربخش بودن این رویداد برای مشارکت کنندگان و مخاطبین آن است لذا برنامه های خاصی را درنظر گرفته است.

جهت اغنای این نمایشگاه  به برنامه های جانبی و موضوعات جدید حوزه فناوری پرداخته خواهد شد.  برگزاری کارگاه های آموزشی با عناوین جذاب و اجرای رویدادهایی ویژه برای استارتاپ ها در ایام برگزاری این نمایشگاه، از برنامه های جنبی درنظر گرفته شده می باشد.

امید است  امسال با همکاری مسئولین استان و متولیان علم و فناوری استان و همکاری بخش هایی مانند پارک فناوری استان گلستان، دانشگاه ها و مراکز علمی استان شاهد حضور گسترده تر استارتاپ ها و شرکتهای دانش بنیان و ارتقای سطح کیفی این رویداد بزرگ باشیم.

حضور در نمایشگاه GOLNEXT فرصت بسیار مناسبی برای افراد علاقه مند به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، تجارت و بانکداری الکترونیک خواهد بود. لازم بذکر است برنامه های جنبی همراه با زمان برگزاری متعاقبا اعلام خواهد شد.

    سبد خرید