GOLNEXT 2019 | گـرگـان 30 آبان الی 3 آذر 1398

بلاگ

اطلاعیه مهم شماره 1

در اطلاعیه ها, اطلاعیه های مهم, دسته‌بندی نشده 23 شهریور 1398

نهمین نمایشگاه کامپیوتر، ماشینهای اداری، فناوری اطلاعات و ارتباطات، رسانه های دیجیتال و تراکنش با عنوانی جدید و مختص استان گلستان با نام GOLNEXT2019 و با شعار #گلستان_سرزمین_هوشمند توسط شرکت بین المللی توسعه تجارت نوای چکامه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان گلستان از 30 آبان الی 3 آذرماه  برگزار خواهد شد.
این نمایشگاه که درسالهای گذشته بنام الکامپ گلستان در هشت دوره برگزار گردیده كه امسال با برنامه هایی ویژه و با محتوایی ارزشمند در فضایی به وسعت  6000 متر مربع میزبان مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان این رویداد بزرگ خواهد بود.
در این نمایشگاه که بزرگترین رویداد تجاری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، بانکداری و تجارت الکترونیک در شمال کشور محسوب می شود شاهد حضور شرکت های مطرح ، استارتاپ های فعال و متخصصین مرتبط با موضوع نمایشگاه از نقاط مختلف کشور خواهیم بود.
در زمان برگزاری این رویداد تخصصی، برنامه های جانبی ویژه ای با همکاری اساتید و متخصصین این حوزه در قالب کارگاه های آموزشی، استارتاپ تلنت، GOLNEXT TALKS و موارد دیگری در نظر گرفته شده است که موجب غنای علمی و اثربخشی بیشتر این رویداد خواهد بود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر خواهشمند است با ستاد برگزاری به شماره های 22660063 و 22660061 – 021 تماس حاصل فرمایید.

    سبد خرید